Elisium - wszystko do stylizacji paznokci

2021-04-20

Elisium to marka kosmetyków, która odpowiada na potrzeby współczesnych kobiet. Większość z nich chce zadbać o swoje paznokcie, tak by na co dzień pięknie się prezentowały, dodając im szyku. Nie zawsze jednak chcemy tracić czas i pieniądze na wizyty w salonie kosmetycznym. Teraz jednak nie musimy już tego robić, bo o doskonale wystylizowane paznokcie możemy zatroszczyć się również w zaciszu domowym z pomocą całej gamy produktów oferowanych nam przez Elisium.


Elisium - polska marka dla nowoczesnych kobiet

Elisium to marka stosunkowo nowa na polskim rynku, która jednak dość szybko stała się popularna wśród kupujących. Jest ona częścią firmy Namara odpowiadającej za sukcesy kosmetyków dostępnych pod szyldami Nacomi oraz Fluff. W tym przypadku firma skupiła się jednak na zaoferowaniu klientkom całej gamy niezwykłych kosmetyków i akcesoriów do stylizacji paznokci. Wyróżniają się one innowacyjnością w podejściu do manicure, który w końcu można z powodzeniem wykonać w zaciszu domowym. Dzięki tym produktom wizyty w profesjonalnych salonach kosmetycznych stają się zupełnie zbędne.

Ta niezwykła marka proponuje nam bogatą gamę zarówno kosmetyków, jak i akcesoriów niezbędnych do wykonania pięknych stylizacji paznokci. Są to między innymi lakiery, bazy i topy, ale także pędzelki do zdobień, bloki polerskie, waciki bezpyłowe, pilniki czy nawet lampy UV/LED. Możemy zatem w prosty sposób zaopatrzyć nasz domowy salon piękności we wszystko, co może być nam potrzebne do wykonania doskonałego i przy tym trwałego manicure tradycyjnego, żelowego, hybrydowego, czy tytanowego. Producent przygotował dla swoich klientek również gotowe zestawy zawierające wszystkie kosmetyki i akcesoria potrzebne do wykonania konkretnego typu stylizacji.

Elisium - innowacyjny FlexyGel System

Elisium stworzyło też nową metodę przedłużania i stylizacji paznokci, którą nazwano FlexyGel System. Dzięki niej stworzenie trwałego i doskonale wyglądającego manicure w domu jest szybkie i proste. Sam FlexyGel wydaje się być produktem pomiędzy typowym żelem a akrylem. Jego formuła i sama aplikacja kojarzą się raczej właśnie z manicure akrylowym, ale już kolorystyka, a także płynność i szybkość nakładania przypominają pracę z produktami żelowymi.

FlexyGel System pozwala skutecznie i łatwo przedłużać paznokcie w domu. W tym celu korzystamy nie tylko ze specjalnego żelu, ale także ze slip liquid do jego formowania. Dodatkowo na system składają się też dwa rodzaje form, które pozwalają ukształtować żel w sposób, który jest dla nas wygodniejszy. FlexyGel ma gęstą konsystencję i nie zastyga, ale też nie spływa po płytce paznokcia dzięki czemu z jego formowaniem poradzą sobie nawet osoby początkujące, które dopiero próbują swoich sił w domowej stylizacji paznokci. Tym bardziej, że można to robić na samym paznokciu lub z pomocą formy czy szablonu.

Co bardzo ważne, kiedy korzystamy z systemu FlexyGel utwardzanie w lampie zajmuje jedynie 30 sekund, co znacznie skraca czas wykonywania stylizacji. Zdecydowanie warto więc zainteresować się tym innowacyjnym rozwiązaniem, jak i całą gamą fantastycznych produktów marki Elisium, które wyróżniają się doskonałą jakością i różnorodnością.