Elisium - wszystko do stylizacji paznokci

2021-04-20

Elisium to marka kosmetyków, która odpowiada na potrzeby współczesnych kobiet. Większość z nich chce zadbać o swoje paznokcie, tak by na co dzień pięknie się prezentowały, dodając im szyku. Nie zawsze jednak chcemy tracić czas i pieniądze na wizyty w salonie kosmetycznym. Teraz jednak nie musimy już tego robić, bo o doskonale wystylizowane paznokcie możemy zatroszczyć się również w zaciszu domowym z pomocą całej gamy produktów oferowanych nam przez Elisium.


Elisium - polska marka dla nowoczesnych kobiet

Elisium (https://horex.pl/elisium.html) to marka stosunkowo nowa na polskim rynku, która jednak dość szybko stała się popularna wśród kupujących. Jest ona częścią firmy Namara odpowiadającej za sukcesy kosmetyków dostępnych pod szyldami Nacomi oraz Fluff. W tym przypadku firma skupiła się jednak na zaoferowaniu klientkom całej gamy niezwykłych kosmetyków i akcesoriów do stylizacji paznokci. Wyróżniają się one innowacyjnością w podejściu do manicure, który w końcu można z powodzeniem wykonać w zaciszu domowym. Dzięki tym produktom wizyty w profesjonalnych salonach kosmetycznych stają się zupełnie zbędne.

Ta niezwykła marka proponuje nam bogatą gamę zarówno kosmetyków, jak i akcesoriów niezbędnych do wykonania pięknych stylizacji paznokci. Są to między innymi lakiery, bazy i topy, ale także pędzelki do zdobień, bloki polerskie, waciki bezpyłowe, pilniki czy nawet lampy UV/LED. Możemy zatem w prosty sposób zaopatrzyć nasz domowy salon piękności we wszystko, co może być nam potrzebne do wykonania doskonałego i przy tym trwałego manicure tradycyjnego, żelowego, hybrydowego, czy tytanowego. Producent przygotował dla swoich klientek również gotowe zestawy zawierające wszystkie kosmetyki i akcesoria potrzebne do wykonania konkretnego typu stylizacji.

Elisium - innowacyjny FlexyGel System

Elisium stworzyło też nową metodę przedłużania i stylizacji paznokci, którą nazwano FlexyGel System. Dzięki niej stworzenie trwałego i doskonale wyglądającego manicure w domu jest szybkie i proste. Sam FlexyGel wydaje się być produktem pomiędzy typowym żelem a akrylem. Jego formuła i sama aplikacja kojarzą się raczej właśnie z manicure akrylowym, ale już kolorystyka, a także płynność i szybkość nakładania przypominają pracę z produktami żelowymi.

FlexyGel System pozwala skutecznie i łatwo przedłużać paznokcie w domu. W tym celu korzystamy nie tylko ze specjalnego żelu, ale także ze slip liquid do jego formowania. Dodatkowo na system składają się też dwa rodzaje form, które pozwalają ukształtować żel w sposób, który jest dla nas wygodniejszy. FlexyGel ma gęstą konsystencję i nie zastyga, ale też nie spływa po płytce paznokcia dzięki czemu z jego formowaniem poradzą sobie nawet osoby początkujące, które dopiero próbują swoich sił w domowej stylizacji paznokci. Tym bardziej, że można to robić na samym paznokciu lub z pomocą formy czy szablonu.

Co bardzo ważne, kiedy korzystamy z systemu FlexyGel utwardzanie w lampie zajmuje jedynie 30 sekund, co znacznie skraca czas wykonywania stylizacji. Zdecydowanie warto więc zainteresować się tym innowacyjnym rozwiązaniem, jak i całą gamą fantastycznych produktów marki Elisium, które wyróżniają się doskonałą jakością i różnorodnością.