Golden Rose – jakość i ekologia

2020-11-06

Marka kosmetyków Golden Rose powstała w Turcji w 1983 roku i zdołała zdobyć miłość i zaufanie kobiet na całym świecie. Właścicielem tej marki jest duża turecka firma Erkul Kozmetik, do której w swojej ojczyźnie należą również tak popularne marki, jak Classics i Miss Selene. Niewiele osób wie, że Erkul Kozmetik to jeden z 5 największych producentów lakierów do paznokci na świecie. Siedziba i fabryka firmy znajdują się w Stambule.

Golden Rose – dla każdego rodzaju skóry

Szeroki asortyment, wysoka jakość i przystępne ceny to główne cechy produktów Golden Rose, które pomogły firmie odnaleźć się na światowym rynku kosmetycznym. Kosmetyki marki są oficjalnie eksportowane do 86 krajów świata, w tym do Polski. Obecnie asortyment firmy obejmuje ponad 400 różnych produktów do makijażu. Jeśli szukasz wysokiej jakości kosmetyków dekoracyjnych w przystępnej cenie, to produkty tej firmy są dokładnie tym, czego potrzebujesz. Jasna paleta odcieni produktów tej marki pomoże ci z łatwością stworzyć niepowtarzalny modny wizerunek i poczuć się piękną i pożądaną w każdej sytuacji.

Produkty Golden Rose

Sukces stał się możliwy dzięki połączeniu „wysokiej jakości i przystępnej ceny” - to główna zasada przedsiębiorstwa. Głównym produktem firmy jest lakier do paznokci. Erkul Cosmetics to jeden z 5 największych producentów lakierów na świecie. Wszystkie produkty są opracowywane we własnych laboratoriach naukowych firmy i są wytwarzane zgodnie z rygorystycznymi normami sanitarno-higienicznymi. Kosmetyki marki posiadają certyfikat ISO. W 2016 roku marka przeszła poważny rebranding. Firma już potwierdziła nowy wizerunek kosmetyków jako poważnego produktu masowego. Świadczą o tym liczne pozytywne recenzje blogerek kosmetycznych i klientek. Oprócz lakierów do paznokci wśród produktów słynnej marki znajdziesz pomadki i błyszczyki, tusze do rzęs, kredki i eyeliner, pudry, róże i podkłady dla nieskazitelnej skóry. Wszystkie produkty marki są hipoalergiczne. Lakier wyróżnia się doskonałą aplikacją. Jedna warstwa wystarczy, aby uzyskać gęsty, nasycony odcień bez smug i pęcherzyków. Ponowne nałożenie tylko doda blasku paznokciom. Użycie bazy i utrwalacza przedłuży żywotność manicure. Lakier do paznokci ma bogatą paletę odcieni: od delikatnych pastelowych tonów po neonowe lakiery kwasowe. Ponadto każda seria ma swoją niepowtarzalną teksturę, która przejawia się na różne sposoby, tworząc różnego rodzaju efekty na powierzchni paznokci.