Zadbaj o codzienną pielęgnację z marką Bielenda!

2021-05-24

Bielenda to marka z długoletnim doświadczeniem. To, co ich wyróżnia, to naturalny skład produktów. Wśród nich znajdziemy całą serię przeznaczoną dla profesjonalistów, lecz tym, co niewątpliwie zainteresuje większe grono odbiorców są kosmetyki do domowego użytku. W końcu to właśnie one mają największy wpływ na nasze zdrowie oraz piękno.

Indywidualna troska o Twoją cerę i ciało

Codzienna pielęgnacja twarzy jest kluczowa nie tylko dla jej atrakcyjnego wyglądu, ale też i naszego dobrego samopoczucia. Każda z nas jest oczywiście inna i ma odmienne potrzeby w tym zakresie. Niemniej jednak, cały proces możemy sprowadzić do trzech etapów.

Pierwszym krokiem powinno być zawsze dokładne oczyszczenie cery. Pozwoli to pozbyć się zanieczyszczeń oraz przygotować skórę do kolejnych zabiegów. Następnie, przechodzimy do tonizowania, co pomaga przywrócić cerze prawidłowe pH. Dopiero teraz twarz jest gotowa na nałożenie kremu. Tutaj na uwadze powinnyśmy mieć zawsze nawilżenie oraz odżywienie, nawet jeśli wybrany przez nas produkt posiada też inne właściwości. Podobne zasady będą dotyczyły całego ciała.

Bielenda oferuje pełne zestawy stworzone specjalnie z myślą o różnych oczekiwaniach i dostosowane do indywidualnych cech naszej cery. Dzięki temu zyskujemy gwarancję, że preparaty będą jak najlepiej współdziałać. Warto przytoczyć w tym miejscu chociażby nowość, jaką jest linia ECO SORBET. Znajdziemy tu trzy propozycje: Ananas, Brzoskwinia i Malina – każda z nich odpowiadająca na inne potrzeby.

Ponadto, codzienną pielęgnację warto uzupełniać dodatkowymi zabiegami wykonywanymi raz lub kilka razy w tygodniu. Będzie to przede wszystkim stosowanie masek na twarz czy peelingu. Ciekawą propozycją do rozważenia są peelingi do ciała EXOTIC PARADISE, które można zakupić w drogerii horex.pl. Peelingi od Bielendy, dostępne są w formie żelu w saszetkach jednorazowego użytku. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy wypróbować różne warianty, co pomoże nam podjąć trafniejszą decyzję przy zakupie właściwego produktu.

Bielenda dba o Twoje włosy!

Piękne włosy to duży atut każdej kobiety, jednak wymagają one pewnego nakładu pracy. Proces rozpoczyna się oczywiście od mycia. Poza doborem odpowiedniego szamponu, do płukania powinnyśmy używać letniej wody, zamiast gorącej. Dzięki temu zapobiegamy nadmiernemu pobudzeniu gruczołów łojowych.

Zupełnie jak w przypadku naszej skóry, także nasze włosy potrzebują właściwego nawilżenia. Z pomocą przychodzą tu różnego rodzaju odżywki. Dla jeszcze lepszych efektów możemy dopasować je do stosowanego szamponu, tak jak to jest w serii BOTANIC FORMULA marki Bielenda czy też nowości jaką jest 100 % PURE VEGAN. Znajdziemy tu kompozycje przeznaczone specjalnie do włosów o różnych wymaganiach, takich jak włosy przetłuszczające się, zniszczone czy farbowane.

Prawidłowa i skuteczna pielęgnacja to połączenie odpowiedniego produktu oraz naszych własnych starań. Nie są to zabiegi wymagające, ale ich rezultaty mogą być naprawdę imponujące. Jeśli więc nie wyrobiłaś jeszcze tych nawyków, najwyższy czas to zmienić!